[WROCŁAW] [Parotechnika.pl] Jestem zadowolony z wyczyszczenia mojej tapicerki samochodowej [7]

Czyszczenie tapicerki samochodowej. Czyszczenie tapicerek samochodowych.
Firmy czyszczące tapicerki samochodowe. Czyszczenie samochodu. Czyszczenie auta.
W tym dziale proszę umieszczać opinie o firmach czyszczących tapicerki samochodowe.
CzarnePlamy

[WROCŁAW] [Parotechnika.pl] Jestem zadowolony z wyczyszczenia mojej tapicerki samochodowej [7]

Postautor: CzarnePlamy » 04 paź 2016, 16:47

Dzień dobry.

Całkiem niedawno korzystałem z usług firmy specjalizującej się w czyszczeniu i praniu tapicerki samochodowej.
Wielokrotnie korzystałem z usług "domorosłych" sprzątaczy (a może raczej czyszczycieli) tapicerek samochodowych, jednak po skorzystaniu z usług firmy parotechnika.pl odnoszę wrażenie, że wszystko co miało miejsce wcześniej to zwykła amatorka. Osoby uczące się na własnych błędach jak poprawnie wyczyścić tapicerkę samochodową - jakąś wiedzę zawsze posiadają, lecz jest ona przeważnie nikła, oszczędzają na sprzęcie i na chemii co też ma finalne przełożenie na efekt wykonanego czyszczenia. Firma Parotechnika jest stosunkowo niedroga, a jak już zauważyłem - różnica w usłudze (w praniu i w czyszczeniu tapicerki samochodowej) to jak niebo a ziemia. Biorąc pod uwagę stały efekt warto zainwestować parę złoty więcej w czyszczenie.
Dodam jeszcze, że usługa miała miejsce we Wrocławiu, nie wiem czy firma dojeżdża poza Wrocław - do innych miejscowości.

Jako, że jestem bardzo wybrednym człowiekiem to za czyszczenie tapicerki samochodowej i całość usługi daje notę 7 na 10.
Jednak jeśli miałbym ocenić jakość usług w stosunku do ceny to za czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej dałbym tej firmie 9 na 10 :)

Pozdrawiam,
Wrocławianin 'CzarnePlamy'

Wróć do „Opinie o firmach czyszczących tapicerki samochodowe”