[KIELCE] [Mowel.pl] Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej [9,5]

Czyszczenie tapicerki samochodowej. Czyszczenie tapicerek samochodowych.
Firmy czyszczące tapicerki samochodowe. Czyszczenie samochodu. Czyszczenie auta.
W tym dziale proszę umieszczać opinie o firmach czyszczących tapicerki samochodowe.
Kielczanin

[KIELCE] [Mowel.pl] Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej [9,5]

Postautor: Kielczanin » 10 paź 2016, 11:34

Dzień dobry. Chciałbym z Wami podzielić się opinią na temat firmy Mowel.pl. Korzystałem już w Kielcach z usług paru osób ogłaszających się w sieci i z paru firm, które wyskakują w pierwszych wynikach na google. Ale dopiero ostatnio przypadkiem trafiłem na firmę Mowel. Były godziny późnopopołudniowe, a potrzebne mi było "na już" dokładnie czyszczenie tapicerki samochodowej. Byłem mile zaskoczony, że ta firma pracuje do godziny 21. Jakość usług najwyższej klasy, używają profesjonalnego sprzętu, środki czyszczące z górnej półki i pierwszy raz poczułem, że moja tapicerka samochodowa została w 100% wyczyszczona. W końcu profesjonalna firma w Naszych kochanych Kielcach:)
Jak to mówią - szukajcie a znajdziecie:) Z tego co się dowiedziałem to ta firma zajmuję się też praniem i czyszczeniem dywanów, wykładzin, także w przyszłości przetestuję również takie opcje, szczególnie że po ostatniej usłudze jestem z tej firmy bardzo zadowolony ;)
Nie daje nigdy noty 10/10 czy tam 5/5, ale ta firma w pełni zasłużyła na 9,5. Mogę z czystym (w przenośni i dosłownie :D ) sumieniem polecić tę firmę.
Pozdrawiam,
Kielczanin :)

Awatar użytkownika
Mowel.pl

Re: [KIELCE] [Mowel.pl] Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej [9,5]

Postautor: Mowel.pl » 04 mar 2017, 10:53

W imieniu całej ekipy www.Mowel.pl dziękujemy za pochlebne opinie na temat Naszej firmy:)
Cały czas staramy się doskonalić techniki czyszczenia tapicerki samochodowej, ale również zajmujemy się czyszczeniem wykładzin, praniem dywanów i ogółem czyszczeniem całej tapicerki meblowej. Przyjmujemy też zadania specjalne:)
W roku 2016 byliśmy wyróżniająca się firmą na terenie województwa świętokrzyskiego. Jeśli chodzi o Internet zaliczyliśmy debiut roku 2016.
Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem i używamy renomowanych środków czyszczących.
Przykład Naszych działań w temacie "czyszczenie tapicerki samochodowej":
Obrazek

A tutaj artykuł pt. "czyszczenie tapicerki samochodowej Kielce":
http://mowel.pl/czyszczenie-tapicerki-samochodowej-kielce/

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą:
http://mowel.pl/oferta/

Na stronie co jakiś czas będą pojawiać się newsy, a kod rabatowy z roku 2016 nadal obowiązuje:)

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy:)
Ekipa Mowel.pl

KnDavid

KIELCE Mowel pl Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej 95

Postautor: KnDavid » 05 kwie 2017, 15:34

Mam na tapicerce kilka malych i ze 2 wieksze plamy. Jaki srodek do czyszczenia tapicerki mozecie polecic, zeby zaprac te plamy? Chodzi mi raczej o takie miejscowe czyszczenie.

Wróć do „Opinie o firmach czyszczących tapicerki samochodowe”